» Hakkımızda » Misyon & Vizyon » Çözüm Ortağımız
Hakkımızda

Oyun Akademisi, 2016 yılında İstanbul'da günümüzün hızla değişen çocuk bakım ve eğitim koşullarına uyum sağlamak üzere kurulmuştur. Çocuklar ile oyun oynarken öğrenmelerini sağlamayı,derslerine yardımcı olmayı ve kişisel gelişimlerine rehberlik etmekle beraber hem oyun ablası hem ders koçu olarak onların yanında olmayı, sizlerin de desteğini alarak onları geleceğe hazırlamayı amaçlıyoruz. Günümüzde çalışan ailelerin artık belirli bir yaşa gelen çocuklarının tüm gün evde bir kişiye bağımlı olarak vakit geçirmelerini ve sosyalleşmeden uzak kalmalarını istemediğini biliyoruz.Oyun Akademisi olarak ailelerin, okul/kreş sonrası kendileri eve gelene kadar onlara eşlik edecek doğru kişileri bulmakta zorlandıklarının, çoğu zaman bu seçim sürecinin uzun mesailer gerektirdiğinin de farkındayız. Tüm bunları göz önüne aldığımızda ailelerin çocuklarını istedikleri okula gönderip kendilerine vakit ayırması ve bunu yaparken gönül rahatlığıyla çocuklarını bize teslim edebilmelerini istedik. Ailelerin ihtiyaç duydukları zaman aralığında çocuklarına eşlik edecek kişilerle, özel eğitim metodları ve çocuk ilk yardımı konularında eğitimli bir kadro kurduk.

0-6 yaşın zihinsel gelişimin en önemli yaşları olduğunu biliyoruz, buradan hareketle çocuğunuzun bireysel öğrenme süreci ve hızıyla gelişmesine ve kendi oluşumuna destek veriyoruz.

Çocuklarınıza oyun ablası ve ders koçluğuyla yardımcı olurken aynı zamanda onların kendileriyle, çevreleriyle barışık, özgür düşünen, özgüvenli, disiplin sahibi ve yaratıcı olmalarını istiyoruz. Hedefimiz, eğitimlerini desteklemenin yanında her zaman sizin de desteğinizle paylaşmayı ve öğrenmeyi seven, karar verme yeteneğine sahip, mutlu çocuklar yetiştirmek. Ailelerinin biricik çocuklarına biz de aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz. Onlara hak ettikleri eğitim desteği ve oyun saatlerini uzman kadromuzla sağlıyoruz.

Odak noktamız çocuklarınız! Hedefimiz hepimizin geleceği! Mutlu birey olmanın, sağlıklı ve mutlu çocukluktan geçtiğini biliyor, bu bilinçle onları geleceğe hazırlıyoruz.